Wyciszanie auta a jego wartość rynkowa

przez dnia mar 2, 2017 w Blog | 0 komentarzy

Coraz więcej osób decyduje się na usługę wyciszania auta. Czy taka dodatkowa opcja wpływa na wartość rynkową samochodu? Dlaczego ludzie tak często korzystają z tej usługi? O tym wszystkim przekonacie się w dzisiejszym wpisie.

car-268450_1280

Czy usługa wyciszenia auta wpływa na jego cenę?

Jeśli macie zamiar kupić auto z zastosowaną tą usługą, to musicie liczyć się z tym, że jego wartość będzie nieco większa. W przypadku samochodu, w którym zostały wyciszone na przykład wszystkie drzwi ten koszt jest większy o mniej więcej 3000 zł. Chociaż, to oczywiście jest w dużej mierze kwestia indywidualna i zależy także od innych czynników, takich jak rozmiar konkretnego pojazdu. Ponadto, koszt zakupu auta jest zależny również od ilości elementów, które zostały poddane wyciszeniu. Warto także podkreślić, że zaleca się kupowanie samochodów wyłącznie z profesjonalnych salonów. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że pojazdy zostały właściwe wyciszone, co oczywiście wpłynie na maksymalny możliwy komfort w czasie krótszych i dłuższych podróży.

Wyciszanie auta – dlaczego coraz więcej osób korzysta z tej usługi?

Usługa wyciszania auta jest szczególnie popularna wśród ludzi, którzy ponad wszystko cenią sobie ciszę oraz spokój. Poza tym, w dużej mierze zlecają ją osoby, które odbywają często długie podróże. Nierzadko do warsztatów zgłaszają się też kierowcy, którzy są po prostu zmęczeni ciągłym hałasem. Trzeba wyraźnie podkreślić, że usługa wyciszania auta bardzo korzystnie wpływa na zdrowie i poprawia codzienne samopoczucie. Kierowcy pojazdów z zastosowaną tą opcją są zdecydowanie bardziej spokojni, pozytywniej nastawieni do życia oraz mniej zdenerwowani i podrażnieni otaczającą rzeczywistością.

Istotną informacją jest fakt, że wyciszanie auta średniej klasy obniża poziom dźwięku wewnątrz nawet o 6-7 dB. Które części auta mogą zostać wyciszone? Są to między innymi drzwi, koła i nadkola, podłoga bagażnika, pokrywa silnika, pokrywa bagażnika, dach czy uszczelki drzwi. Jeśli zdecydujecie się na wyciszanie auta, to warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy odpowiednio wykonają wszystkie czynności i dadzą wam kilkuletnią gwarancję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>